• Цената е намалена.
  • Свеж
Дигитален LCD Автомобил Гума Воздушен Притисок Мерач Метар Keychain Manometer Barometers Авто Мото Пневматик Притисок Дијагностички Тестер-алатка

Дигитален LCD Автомобил Гума Воздушен Притисок Мерач Метар Keychain Manometer Barometers Авто Мото Пневматик Притисок Дијагностички

 
DEN 151.20
DEN 144.00

Стока
Во продавницата


Објектот специфики :
Објектот Висина : Околу.1.5 cm/0.59"
Име на модел : 10175-ПАРТИ
Објектот Ширина : Прибл.3.3 cm/1.30"
Електронски : Да
Надворешни Тестирање и Сертификација : CE
Објектот Должина : Околу.6cm/2.36"
Предмет Тип : Притисок & Вакуум Тестери
Материјал Тип : ABS
Објектот Тежина : Околу.20g
Материјал : ABS
Опсег : 2.0-99.5 PSI, 0.15-7.00 БАР
Поддржано од : мобилен литиум батерија (вклучени)
Големина : Прибл.6*3.0*1.5 cm/2.36"*1.18"*0.59"
Карактеристики : 100% Сосема Нов&Висок Квалитет
Зголемување на ефикасноста на искористувањето на горивото, еколошки & гас-заштеда на
Keychain дизајн, лесно да се носат
Намалување на гуми носат & прошири гуми живот
Мора да има ставка за месечен-гума-проверка на
Да се спречи прекумерна гуми се носат со соодветна инфлација
Ја подобрува возило ракување и безбедност
Со LCD екранот за лесно читање
Совршено одговара на потребите на патниците & возачи
1 X Гуми Мерач
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Гуми Поправка Алатки
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
VODOOL
Објектот Волумен:
1pc
Објектот Тежина:
20g
Специјални Функции:
Тркало На Автомобилот Гуми Воздушен Притисок Мерач
Опсег:
2.0-99.5 PSI, 0.15-7.00 БАР
моќност:
мобилен литиум батерија (вклучени)
Напојува со:
мобилен литиум батерија (вклучени)
Функција:
Keychain дизајн, лесно да се носат
функција 1:
Со LCD екранот за лесно читање
тип 1:
гуми мерач на притисок
тип 2:
Manometer за гуми
тип 3:
manometre pression pneu
Тип 4:
Пневматик мерач на притисок
реден број:
117732

Поврзани производи