• Цената е намалена.
  • Свеж
Рачно Насликани Тера Cotta Птица во Облик на Вода Свирки Вода Chirpy Птица figurine, Бања Играчка

Рачно Насликани Тера Cotta Птица во Облик на Вода Свирки Вода Chirpy Птица figurine, Бања Играчка

 
DEN 960.00
DEN 902.00

Стока
Во продавницата


Производи опис
Рачно Насликани Тера Cotta Птица во Облик на Вода Свирки Вода Chirpy Птица figurine, Бања Играчка
Точка Бр. птица whistle_8640 опис на Производот Страна се Насликани Тера Cotta Птица во Облик на Вода Свирки Вода Chirpy Птица figurine, Бања Играчка Материјал Тера Cotta / керамички Користат дома украс, подароци на Децата Боја multicolor Производ големина 3x1.2x2.1 инчен Мин. цел 12 Парчиња Функција На прекрасната warble овие керамички свирки се направи кога ќе се Пополни ги со вода и удар во отворот е толку реални Пакување детали Пакување во пошта кутија Мали цел на Располагање(ве молиме контактирајте со нас) Време на Испорака во 5 дена начин на Плаќање
Т/T) или paypal, alipay
Фотографии
Плаќање
Испорака
Време На Испорака
Услови
Повратни информации


Карактеристики на производот

Стил:
Пастирски
Материјал:
Керамички & Глеѓ
Тема:
Животните
Тип:
птица свирче
Големина:
3x1.2x2.1 inch
Употреба:
Chirps и twitters да го имитираат птица повици
Објектот:
птица whistle_8640

Поврзани производи