• Цената е намалена.
  • Свеж
Star Wars Jedi Anakin Скајвокер Господар Obi-Wan Kenobi Бен Туника Ноќта На Вештерките Наметка Cosplay Костим

Star Wars Jedi Anakin Скајвокер Господар Obi-Wan Kenobi Бен Туника Ноќта На Вештерките Наметка Cosplay Костим

 
DEN 2784.00

Стока
Во продавницата


Star Wars Jedi Господар Obi-Wan Kenobi Бен Туника Ноќта На Вештерките Cosplay Костим Облека За Мажи
Име : Star Wars Cosplay
Ткаенини : Лен Памук Полиестер (Облека)
Вклучувајќи : Внатрешна Туника ,Надворешниот Туника ,Tabard ,Појас (едноставна верзија),Панталона ,Облека
Боја : Бела
Големина : S-XXL
...
Сите големини се на располагање.За првата опција,можете да изберете соодветна големина како што е подолу :
Ве молиме контактирајте со нас на :
1. Ве молиме кажете ни ја вашата пол по ставање ред.
2. Ако сакате вашиот костим да се сопствени направени,ве молиме изберете "Слободен" како и големината и да ни ги испратите вашите мерења.На мерења мора да ја вклучуваат родовата,висина,тежина,градите,половината и колковите. Ви благодариме!
Превозот Услови
За предмети наменети за вашата земја, ние брод на објектот преку Кина Пост воздух mail,обично тоа ќе се 7-15 работни дена за доставување. Ако ви треба побрзо превозот,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за други превозникот EMS/DHL/UPS/Федекс,ние ќе го најдете најдоброто решение за да ги зачувате вашите трошоци.
Купувачи се одговорни за какви било царински давачки, доколку е применливо.
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay Зачувам,Кредитна картичка,Visa,Master,ТТ и Money bookers.Ако треба да плаќаат на други начини,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или онлајн Trade Manager.
Пред исплата,ве молиме двојно проверете ги вашите испорака на информации : адреса,име,поштенски код,телефонски броеви, итн.
Повратни информации
Ние ќе го оставиме на позитивни повратни информации по сослушувањето сте задоволни со мојата аукција. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постои каква било причина сте задоволни со мојот објект и не може да ја напушти позитивни повратни информации до нас. Ние секогаш ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми.
Како да Контактирате со нас
Можете да разговарате со нас за било какви прашања преку Trade Manager,ние ќе ви одговори што веднаш,ако ние не сме на интернет,ве молиме e-mail на нас,ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.


Карактеристики на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Извор:
Star Wars
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Филм & TV
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
16101
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Внатрешниот Туника ,Надворешниот Туника ,Tabard ,Појас (едноставна верзија),Панталона ,Облека
Знаци:
Jedi
Материјал:
Лен Памук Полиестер (Облека)
Име:
star wars cosplay
боја:
Бела
Ткаенини:
Лен Памук Полиестер (Облека)
Вклучувајќи:
Внатрешниот Туника ,Надворешниот Туника ,Tabard ,Појас (едноставна верзија),Панталона ,Облека
Земја:
US
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Суперхерој & Sci-Fi Носии

Поврзани производи