• Цената е намалена.
  • Свеж
6PK T0631-T0634 Компатибилен инкџет кертриџ T0631 T0632 T0633 T0634 за Перо C67 C87 CX3700 CX4100 CX4700 CX5700F CX7700

6PK T0631-T0634 Компатибилен инкџет кертриџ T0631 T0632 T0633 T0634 за Перо C67 C87 CX3700 CX4100 CX4700 CX5700F CX7700

 
DEN 656.64
DEN 578.00

Стока
Во продавницата


Превозот
I. Притиснете на мали табот на крајот на кертриџ сакате да се замени со компатибилен мастило кертриџ и повлечете го кертриџ од кертриџ држачот.
Би сакал да ги информира сите купувачи дека ние сме посветени на satisfication на нашите клиенти и да се обидат да обезбедиме најдобро ниво на услуга. За отворање на печатач капак целосно да пристапите на печатач за внатрешни работи, а потоа подигнете го кертриџ маска за да пристапите на печатач за касети.ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КЕРТРИЏ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА ВАШИОТ PRNTER ДОДЕКА КУПУВАЊЕ. Ќе се добие единствен матичен Бр. Ние Брод на Светот (некои земји и APO/FPO исклучени).
Сите слики испратени се само за вашиот референца. Ве молиме имајте во предвид Купувачот мора да плати за враќање поштарина. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Отстранување на мали пластични безбедност картичката на дното на компатибилен кертриџ и потоа се лизга во кертриџ држачот. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Ве молиме ни e-mail, доколку е потребно. Доказ за објавување секогаш треба да се добијат ,ние го задржуваме правата за да не издаде наплата ако купувачот не ја следат нашата политика на враќање.Превозот услуга обезбедена од страна на EMS,DHL Fedex,UPS-от или други курир исто така е достапен тука за итни потреби.5 ML) Црна
1 x pack компатибилен кертриџ (13. Затворање на кертриџ маска и потоа затворете го капакот на печатачот. Ако има промени во вашиот ум ,за да можете да се вратите неотворена и неискористени предмети назад кон нас, за целосно враќање на средствата.Предмети ќе се испраќаат преку воздухопловната од Кина во рок од 1 до 3 работни дена по приемот на плаќање
(освен викендите и официјалните празници) олово-време ќе се 10-25 работни дена во зависност од ефикасноста на локалните поштата. Цената е различен!
Измеша нарачки во истата серија прифатени. Се движите низ менито додека сте го истакна "Одржување" опција.
Ве молиме да биде љубезно малку трпеливи и да не контактирате доколку објектот не беше примен по 25 работни дена.5 ML) Жолта
Компатибилни Модели
За Перо C67 C87 CX3700 CX4100 CX4700 CX5700 F CX7700
Тип На Мастило
Боја-базирани мастило
Пакет
пластична кеса + без кутија
(се продаваат поединечно во запечатен пакети )
Белата кутија, неутрална боја кутија, Клиент сопствен бренд кутија се исто така достапни,
ве молам оставете ме порака.Ако објектите се користат и отвори, ние го задржуваме правото да го одбие наплата барање.5 ML) Магента
1 x pack ко mpatible кертриџ (13. Таму ќе биде кликнување на звук како кертриџ достигнува својот правилна поставеност позиција.5 ML) Синозелена
1 x pack compatiblecartridge (13. (за да се стави на пратката)неопходни за признавање врати стоката, како и забрзување на процесот за решавање на проблемот. Бидете сигурни дека тоа е ориентирана во иста насока како отстранети кертриџ.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.
Како да го Користите Компатибилни, Мастило за Печатари Epson?
1.
Ве молиме бидете сигурни да имате точно превозот адреса на исходот.
Се врати и Политика за Наплата
Ние не се во согласност со 30 дена гаранција за враќање на парите. Забелешка позиционирањето на кертриџ како да го отстраните. Се сврти на печатач и да чекаат додека не приходите преку своите setup процес и на печатач главата ќе престане да се движи. Притиснете го копчето "Конфигурирај" копчето на печатачот контрола подлога.
Бесплатен Превозот 6 PCS компатибилни, мастило Кертриџ T0631-T0634 T0631 T0632 T0633 T0634 за Перо C67 C87 CX3700 CX4100 CX4700 CX5700 F CX7700
Тип На Производ
ЕП Компатибилни, Мастило Кертриџ Сет
T0631-T0634
Вклучени
Предмети
3 x pack компатибилен кертриџ(13. Ако објектот ќе пристигне и не работи добро, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во најрано време.


Карактеристики на производот

Тип:
мастило кертриџ
Функција:
Компатибилен
боја:
C,K,M,Y
Бренд Име:
МАСТИЛО НАЧИН
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Целосна
Обоени:
Yes
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
T0631-T0634

Поврзани производи