Бесплатен Превозот Природен Камен Сива Labradorite Монистра Dangle Earring 1Pair U005

DEN 238.08

Големина : 44x23 MM(Лежиште) Должина(Приближно) : 63 MM Тежина(Приближно) : 15 g Количина : 1 парза објектитеБојата