• Цената е намалена.
  • Свеж
[БЕЛА]САД Sibi електролиза 450V 350UF 50MM*50MM посветен цевка amp / само--10pcs/многу

[БЕЛА]САД Sibi електролиза 450V 350UF 50MM*50MM посветен цевка amp / само--10pcs/многу

 
DEN 2885.76
DEN 2338.00

Стока
Во продавницата


Sibi електролиза 330 UF 450 V посветен цевка засилувач , обем : 50*50 MM


Карактеристики на производот

is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
-75-80
capacitance:
-
боја:
Сина
Номинална Напон:
-
Пакет Тип:
преку дупка
Структура:
Фиксна Capacitor
Примена:
Општа Намена
Број На Модел На:
capacitor
Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Бренд Име:
RONGLAN

Поврзани производи