• Цената е намалена.
  • Свеж
ФАНТАЗИЈАТА УНИВЕРЗУМОТ Freeshipping Деканот табличка ѓердан CAS01

ФАНТАЗИЈАТА УНИВЕРЗУМОТ Freeshipping Деканот табличка ѓердан CAS01

 
DEN 336.00
DEN 286.00

Стока
Во продавницата


1pcs многу,opp вреќа пакување
ве молиме видете на слика photoed од себе
Превозот
1.Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
Пратката од страна на хонгконг пост или кина пост,тоа ќе биде бавно сега, бидејќи на зафатен сезона,pls разбирање.
2.Превозот Компании :
Ние поддршка на пратката од страна на "DHL" (4days) ЕМС(10days) UPS-от(4-5days),хонг конг Пост Воздух Mail
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме
контактирајте ме слободни.
Политика На Враќање
Објектот кој ќе го добиете ќе биде ист како на сликата и спецификација во продавница, клиентите мора да ги врати во добра состојба во рок од 3 дена од приемот на нив од продавачот.во исто време,e-mail за да продавачот следење Не на пратката.Наплата на износот ќе не го вклучува превозот и ракувањето со трошоците.
Повратни информации
Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативни повратни информации.Сите мои објекти се на добар квалитет. Посакувам да ви се допаѓа мојот објекти и услуги. ве молам оставете ме на позитивен фидбек.ви благодарам многу!
вашето задоволство е наша цел!!


Карактеристики на производот

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
3.8*1.7 CM
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
CAS01
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
ФАНТАЗИЈАТА ВСЕЛЕНАТА
Стил:
Класичен
Материјал:
Легура
Должина:
50CM+5CM

Поврзани производи