• Цената е намалена.
  • Свеж
SSPKS,СТОМАТОЛОШКА ГРИЖА ЗА ПОЛНЕЊЕ,SATELEC,GNATUS,NSK,DTE,HU-FRIEDY,ЗДРАВЈЕТО НА ЗАБИТЕ,СТОМАТОЛОШКИ ПРОИЗВОДИ

SSPKS,СТОМАТОЛОШКА ГРИЖА ЗА ПОЛНЕЊЕ,SATELEC,GNATUS,NSK,DTE,HU-FRIEDY,ЗДРАВЈЕТО НА ЗАБИТЕ,СТОМАТОЛОШКИ ПРОИЗВОДИ

 
DEN 3792.00
DEN 3413.00

Стока
Во продавницата


Процес на производство
Превозот
Клиент посета
Нашата компанија
Ние сме производител кој е фокусиран на scaler tips и насадни инструменти, како и ултразвучно scalers од 2010 година.Имаме над 300 модели scaler tips кои може да се вклопат добро познати scaler брендови, како што се ЕМС,SATELEC,WOODPECKER, NSK,KAVO итн.
Нашиот производ е одобрен CE/ISO и ФДУ и продава на глобалната стоматолошки клиники секоја година.Нашиот квалитет стандарди е далеку над CE/ISO.Ние гарантираме за високи стандарди на работа и одлични клиентите.
Сертификација


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
SATAINLESS ЧЕЛИК
Големина:
Small
НЕТО-WT.:
80g
Број На Модел На:
SSPKS
НАЈДОБРИ ОРАЛНА НЕГА ЗА ПОЛНЕЊЕ:
ЗА ДА СЕ СПРЕЧИ ВКРСТЕНА ИНФЕКЦИЈА
is_customized:
Yes
НЕТО-WT.:
70 g

Поврзани производи