• Цената е намалена.
  • Свеж
МОДЕЛ ФАНОВИ Dragon Ball Z 21cm мобилен експлозијата GK смола слика играчка за Собирање

МОДЕЛ ФАНОВИ Dragon Ball Z 21cm мобилен експлозијата GK смола слика играчка за Собирање

 
DEN 8160.00

Стока
Во продавницата


И трговија на големо и трговијата на мало се достапни.Ако сакате да се направи трговија на големо,ве молиме контактирајте со нас директно за многу подобра цена
Информации За Производот
ВО ПАРК СЕГА
смола направени
за висина 20cm
бренд : dj
нови во кутија


Карактеристики на производот

Димензии:
20cm
Возраст Опсег:
> 14 години
Mfg Серија Број:
Смола
Верзија Тип:
Второто Издание
Пол:
Унисекс
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ,Војник во Собата,Војник Делови и Компоненти
Тип На Објект:
Модел
Предупредување:
/
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Бренд Име:
модел фанови
Скала:
1/12
Тема:
Филм & TV
Материјал:
Смола
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Јапонија
Далечинска Контрола:
No
Број На Модел На:
Конечниот Мобилен gk
Големина:
One Size

Поврзани производи