• Цената е намалена.
  • Свеж
Mikialong Harajuku Kawaii Пингвин Графички Tees Жените Т Кошули 2018 Смешно Лето Блузи Повик Краток Ракав Т-маица Жени

Mikialong Harajuku Kawaii Пингвин Графички Tees Жените Т Кошули 2018 Смешно Лето Блузи Повик Краток Ракав Т-маица Жени

 
DEN 522.72
DEN 356.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
Mikialong
Материјал:
Памук
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
жените t-shirt
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Стил:
Кратко Sleeve
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
боја:
Црна, Бела Сива Розова
Големина:
S M L XL XXL
Клучни зборови:
Жените tshirts Tee Кошула Femme Camiseta Mujer
Ткаенини:
100%памук

Поврзани производи