• Цената е намалена.
  • Свеж
350ML Чаша од Нерѓосувачки Челик Термос Шолја Топла И Ладна Чаша Преносни Мода Љубители Роденден Одмор Подарок патување Кригла Вакуум Термос

350ML Чаша од Нерѓосувачки Челик Термос Шолја Топла И Ладна Чаша Преносни Мода Љубители Роденден Одмор Подарок патување Кригла

 
DEN 900.48
DEN 540.00

Стока
Во продавницата


350 ML Чаша од Нерѓосувачки Челик Термос Шолја Топла И Ладна Чаша Преносни Мода Љубители Роденден Одмор Подарок патување Кригла Вакуум Термос Шолја Капацитет : 350ml Висина : 17.1 cm Купот на дното дијаметар : 6.8 cm Купот на устата дијаметар : 3.7 cm Изолација; Собна температура околу 22 целзиусови степени, околу 95 степени топла вода по околу 6 часа, околу 70 степени На купот на телото е деликатна и свиленкаста. Високата температура на бојата не е лесно да се отстрани бојата.


Карактеристики на производот

Капацитет:
>3000ml
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
Бренд Име:
LUOSB
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Термо Изведба:
6-12 часа
Број На Модел На:
Изолација Првенство
Применливи Луѓе:
Жените
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CIQ
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Шише Тип:
Нормално
Функција:
Еко-Пријателски
Производство:
Вакуум Колби
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Директно Првенство

Поврзани производи