• Цената е намалена.
  • Свеж
Компактен Воздух Проверете Вентил Транспарентно 1 1/2 се Лизга - 2 Spig 1/4 LB.Пролет Компресор Проверете Вентил 1/4# 1.5/2 за повеќето бањи

Компактен Воздух Проверете Вентил Транспарентно 1 1/2 се Лизга - 2 Spig 1/4 LB.Пролет Компресор Проверете Вентил 1/4 1.5/2 за

 
DEN 1728.00
DEN 1555.00

Стока
Во продавницата


Компактен Воздух Проверете Вентил Транспарентно 1 1/2" се Лизга - 2" Spig 1/4 LB.Пролет Компресор Проверете Вентил 1/4# 1.5/2" за повеќето бањи
Топ квалитетни и издржливи


Карактеристики на производот

Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
1.5 инчен

Поврзани производи