• Цената е намалена.
  • Свеж
(1pcs ) B01 3 Копчето keydiy Стил Далечински управувач За KD900(KD200) Машина

(1pcs ) B01 3 Копчето keydiy Стил Далечински управувач За KD900(KD200) Машина

 
DEN 475.20
DEN 447.00

Стока
Во продавницата


B01 2 Копчето Стил Далечински управувач За KD900(KD200) Машина
за V-W стил флип далечински управувач за употреба со KD200 Key DIY Далечински Генератор систем
Карактеристики :
Преклопен Нож (ножеви се продаваат separatley)
3 копче на далечинскиот
Transponder вметнете без треба да ја размонтираат единица
315 MHz & 433 MHz во еден далечински
Погоден за сите Key Diy Далечински апликации
Ве молиме имајте во предвид : Ножеви & Транспондери се продаваат separatel
Објектот Забелешки : 1.Тоа може да се користи за повеќе различни години и модели и можете да проверите со вашиот локален продавач за да се провери тоа е компатибилност со вашето возило. 2.Ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат фабрички keyless entry систем и да биде сигурен дека ова е соодветна клуч за вашето возило. Карактеристики : 1. Секој објект биле тестирани пред брод. 2. Совршена замена за оригиналната мотори и да ви копче како нови. 3. Произведени од високо квалитетен материјал и прецизно направена.
Пакување Детали : Opp Вреќа со everykey,воздушен балон филм и картонска кутија надвор,ако е потребно,може да се обезбеди кутијата како што дизајн!
Answer : ___________________________ Note : поголема количина, повеќе попуст!


Карактеристики на производот

Тип:
Анти-Кражба Уред Еден Начин
Далечински Управуван:
Yes
Бренд Име:
QDTG
Тип На Додаток:
Аларм За Повикување Мувла
Функција:
Авто Централно Заклучување
Тип На Далечински Управувач:
Без LCD Далечинска Контрола
Име На Модел:
B01
Копче:
3 Копче
Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Серија:
За KD900(KD200) Машина
Вид:
За KD900(KD200) Машина
is_customized:
Yes

Поврзани производи