• Цената е намалена.
  • Свеж
Бесплатен превозот рака преносни зелена цвет торта кутија бисквит десерт cookie бонбони кутии мала пекарница подарок пакет материјали услуги

Бесплатен превозот рака преносни зелена цвет торта кутија бисквит десерт cookie бонбони кутии мала пекарница подарок пакет материјали

 
DEN 1212.96
DEN 1152.00

Стока
Во продавницата

Добредојдовте на Sweet Day! Ние сме подготвени да сторат сè што можеме да направиме за да те направи среќен клиент! Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Ние ќе ви обезбеди најдобар квалитет на производи со убаво цена! Ако имате примено на стоки и задоволни со нив, не заборавајте да ни даде Позитивни Повратни информации! Ви благодариме! ^ ^ - Промет на големо со Хартија Кутии (20pcs/многу) Бесплатен Превозот! Материјал : Храна одделение paper Size : 12cm(L) x 12cm(W) x 5.5 cm(H) НАПОМЕНА : - за Да се избегне оштетување преку пратката, торта кутија се splited tiled кога ќе ги испратите до вас, ќе ви треба малку време за лесно авто-собранието.


Карактеристики на производот

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CE / ЕУ,ФДУ
Материјал:
Хартија
Торта Алатки Тип:
десерт кутија

Поврзани производи