• Цената е намалена.
  • Свеж
Нови LCD Екран За Nikon coolpix L18;L100;P90 За Олимп FE350 Дигитална камера Со осветлување

Нови LCD Екран За Nikon coolpix L18;L100;P90 За Олимп FE350 Дигитална камера Со осветлување

 
DEN 249.12
DEN 229.00

Стока
Во продавницата


Плаќање :
· Ние го прифаќаме Alipay,Western union,Moneygram итн.
· изберете најзгодно за вас.
· Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот И Пакет :
· Брод за САД преку Epacket тоа може да потрае околу 7 - 15 работни дена, со следење на број.
· Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа штом вашата исплата потврди.
· Ние НЕМА да бидеме одговорни за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк, виша сила и слично.
· Купувачи се одговорни за било обичај/должност даноци направени во вашата земја.
Враќање & Размена Политика :
Ако не задоволство со стоки (со исклучок на човековите штета или злоупотреба) на приемот на стока се враќа или размена.
Наплата или замена барања се применуваат само на три-дневна барањата на, парцели добиени под истите услови, на рецепција се врати.
Се враќа и Размена на искуства, товарни платени од страна на купувачот.
Ви благодариме
·
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви даде најмногу задоволителен одговор.


Карактеристики на производот

Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Компатибилен Бренд:
За NIKON
Број На Модел На:
За Nikon coolpix L18;L100;P90
LCD Комплет:
No

Поврзани производи