• Цената е намалена.
  • Свеж
Бесплатен Превозот 12pcs Дипломирал Плоштадот Филтер кеса во Собата за Cokin P Серија Г. ND2 Г. ND4 Г. ND8 Дипломирал Сива боја Црвена

Бесплатен Превозот 12pcs Дипломирал Плоштадот Филтер кеса во Собата за Cokin P Серија Г. ND2 Г. ND4 Г. ND8 Дипломирал Сива боја

 
DEN 575.04
DEN 529.00

Стока
Во продавницата


Погоден За Cokin P серија Filte Пакетот вклучува : 1x Г. ND2 Филтер 1x Г. ND4 Филтер 1x Г. ND8 Филтер
1x Дипломирал Сина Филтер
1x Дипломирал Портокал Филтер
1x Дипломирал Браун Филтер
1x Дипломирал Розова Филтер
1x Дипломирал Црвен Филтер
1x Дипломирал Зелен Филтер
1x Дипломирал Жолта Филтер
1x Дипломирал Пурпурна Филтер
1x Зајдисонце Filte 1x 12 отворот за Случај


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
12
Бренд Име:
хари добро
Пакет:
No
Тип:
1

Поврзани производи