• Цената е намалена.
  • Свеж
Тактички Лов на Снимање Снајперски Пушка Пиштол Заштита Носат Рамо Кеси Отворено Спорт Најлон Ранец 85cm / 100cm / 118cm

Тактички Лов на Снимање Снајперски Пушка Пиштол Заштита Носат Рамо Кеси Отворено Спорт Најлон Ранец 85cm / 100cm / 118cm

 
DEN 1597.44
DEN 1150.00

Стока
Во продавницата


Тактички Лов На Снимање Снајперски Пушка Пиштол Заштита Носат
Рамо Кеси Отворено Спорт Најлон Ранец 85cm / 100cm /118cm
Карактеристики :
-Снајперски Пушка Торба За Носење
-Боја : Црна, Зелена, Кал, ACU маскирна, КП маскирна за вашиот изберете
-Материјал : 600 D Оксфорд
-Со рака го носат на рака
-Прилагодлив рамо, рака
-1 патент на преградата на предниот дел
-Може да се стави пушка со обемот во овој пиштол торба
-Со екстра дебели перница подлога за заштита (перница рампа може да биде отстранета)
-Тежина : 1075g
Answer : ___________________________ Note :
На перница подлога ќе се малку навремено ве молиме љубезно ве молиме имајте предвид тоа,и тоа е нема да ефект на вашиот употреба .
Поради рачни мерења на локации, може да биде од 1 до 3 cm отстапување, ве молиме прочитајте го внимателно пред да го купат.


Карактеристики на производот

Тип на спорт:
Лов
Бренд Име:
ХАН ДИВИ
Материјал:
Најлон
Објектот:
Тактички Лов Торба
Големина:
98cm / 118cm
боја:
Црна / Тен / Зелена / CP / ACU
ОДГОВАРА ЗА:
Снајперист Пушка Торбичката
Спорт:
Лов / Стрелаштво / Airsoft Спорт
Место на Потекло:
Кина

Поврзани производи