• Цената е намалена.
  • Свеж
Слободен Брод T88-33D 49174-00890 Турбо 1.05 AR T4 Страната масло Весник Имајќи 97mm V бенд Надворешни Wastegate Возило измена

Слободен Брод T88-33D 49174-00890 Турбо 1.05 AR T4 Страната масло Весник Имајќи 97mm V бенд Надворешни Wastegate Возило измена

 
DEN 25199.52
DEN 22680.00

Стока
Во продавницата

Опис на производот Бесплатен Превозот НОВИ T88-33 D 49174-00890 Турбо Турбополнач 1.05 AR T4 Страната масло Весник Имајќи 97mm V бенд Надворешни wastegate Возило модификација со дихтунзи Модел : T88 T88-33 D Апликација : Универзална турбо Моќ 1000 HP Тип на лого : Влажно плови лого, journal имајќи турбо Ладење тип : масло за ладење или Масло за Подмачкување само Downpipe страната тип : 3" v-бенд Турбина страната T4 близнак скролувајте Exducer Турбина тркала дијаметар : 74.5 mm Inducer Турбина тркала дијаметар : 84.4 mm Турбина : A/R 1.05 Штекер 2.5" Влезот 4" Exducer 92mm Inducer 63mm Компресор домување дијаметар : 74.80 /102.40 mm Компресор : A/R 0.60 Гаранција : Една Година со actuator и со дихтунзи
Начини На Плаќање :
Ние прифаќаме начин на исплата на : QIWI Паричник, Банкарски Трансфер, Western Union, или ќе може да направи плаќање директно да Али express со Зачувам.
Ако се направи исплата на Али express Со Зачувам,тоа значи на вас, како трета страна да Али express,Па ќе се безбедни.ние само може да добиете вашите пари кога ќе ја прими стоката и да го потврди испорака.и Зачувам се бесплатни за посетителите.
Пакување Детали :
· Контактното Пакување : Водоотпорен пластична амбалажа
· Надворешното Пакување : Извоз тетрапак пакување со foampuff
· Прилагодено пакување е на располагање
За Испорака :
Генерално ,објектите ќе биде предаден во рок од 2-3 работни дена по извршената уплата.
Производите ќе бидат внимателно селектирани пред испраќање.
Сите објекти што доаѓаат со следење на број, кој може да се следи онлајн.
Понекогаш пакет може да остане во царинските за долго време. Ве молиме да се разбере меѓународен превозот. Кога ќе не доби пакет во 15days по породувањето, ве молиме да не информирате или контактирајте со вашиот локален изразат агенцијата. на овој начин ние би можеле да се провери за испорака проблеми
Превозникот ние секогаш користете се EMS,DHL, FEDEX и Воздухот Пост.
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни.
Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки. Ви благодариме за разбирањето.
Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.
Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго .Било увозни давачки е на купувачот одговорност.
Гаранција&Враќа :
Сите предмети имаат една година гаранција. школка нула, масло излегуваат во јавноста итн. предизвикани од производство грешки. Во овој случај, ние ќе испрати комплет за поправка или нови chra или нови турбополнач со клиент за слободни. товарни е досадно од страна на купувачот.
ако производите се оштетени со неточни операција или отвори и поправени приватно.купувачот ќе биде одговорен за сите трошоци.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме не заборавајте да се најавите на вашата сметка и да го оставите вашиот позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за цел. Ние го ценат тоа. Поради ваше задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги решат проблемите и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Нашите Службеници Часови :
24 часа 7days онлајн услуга.
И ако никој не ти одговорам на интернет во време понекогаш. Не грижете се,да ни оставите порака, или запишете ги вашите желби ,ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок.


Карактеристики на производот

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
T88-33D 49174-00890 Турбо 1.05 AR T4 Страната масло Весник Имајќи 97mm
DIY Материјали:
Металугрија
Објектот:
T88 T88-33D Турбополнач
Имајќи Тип :
влажни плови имајќи / Journal имајќи
Ладење Тип :
Масло за ладење или Масло за подмачкување само
Компресор тркала дијаметар :
63.0 / 92.0 mm
Турбина тркала дијаметар :
74.50/ 84.40
Коњски сили оценка :
1000hp+
Гаранција време :
12 месеци Нема actuator со дихтунзи
Превозот :
Бесплатен превозот
Модел:
T88-33D 49174-00890 Турбо 1.05 AR T4 Страната масло Весник Имајќи 97mm

Поврзани производи