• Цената е намалена.
  • Свеж
Мојата Форма Авантура Време Jewlery Природата Патување Pendant Ѓердан Кампување Изјава Ѓердан Хималаите Планина Алпинист Круг Шарм

Мојата Форма Авантура Време Jewlery Природата Патување Pendant Ѓердан Кампување Изјава Ѓердан Хималаите Планина Алпинист Круг

 
DEN 263.04
DEN 250.00

Стока
Во продавницата

Наслов : Шатор ѓердан Боја : Антички сребрен Материјал : Hight квалитетот на Цинк Легура, Еко-пријателски направен, со nickle и да доведе безбеден Линк синџир должина : 45± 2cm (Еднаков 17.7 ± 0.79 инчен). Pendant Големина : 30*26.5 mm Тежина : 7.1 g Информации : Ние сме производител,ние може да произведе било производ за вас ,па ако сакате да го прилагодите или големи amout на купување,ве молиме да се консултирате со нас повеќе детали,благодарение
Боја & Големина На Шоуто :
Се прикаже :
Модел Шоу :
Детали Покажуваат :


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Pendant Големина:
30*26.5 mm
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
is_customized:
Yes
Бренд Име:
мојата форма
Број На Модел На:
AFA126941
Функција:
красат
Метал C:
Антички Сребрен Позлатен
Пол:
Унисекс
Употреба:
Накит одлуки/подарок/daywear
Место на Потекло:
Yiwu,CN
Стандард:
Еко-Пријателски
Материјал:
Никој
pedant:
30*26.5 mm
Manfacture:
ОЕМ
изработка:
Рачно изработени

Поврзани производи