• Цената е намалена.
  • Свеж
SY 1pc Види Стил Силикони Shisha Црево во Држачот За Наргиле Chicha Narguile Црево Пушењето Додатоци Види Бенд Прилагодливи

SY 1pc Види Стил Силикони Shisha Црево во Држачот За Наргиле Chicha Narguile Црево Пушењето Додатоци Види Бенд Прилагодливи

 
DEN 105.12
DEN 95.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Обликот:
Бесплатни Тип
Бренд Име:
SY
Техника:
Матирано
Материјал:
Силикони
боја:
Виолетова / Црвена / Зелена / Жолта / Сина / Црна
Материјал:
Силикони
Должина:
About 15.5cm
Техника:
Матирано
Обликот:
Бесплатни Тип
Тежина:
About 25g
Црево Се Одржи Дијаметар:
за 2,2 см
Пакет:
OPP вреќа
Види Појас Дијаметар:
околу 3,5 см
Она што:
Силиконски наргиле црево во држачот

Поврзани производи