• Цената е намалена.
  • Свеж
Sovawin 2.4 GWireless Глувчето Компјутерски Глушец 1200DPI Количка за Патување Глувчето за Поместување на Мини USB Приемник за Лаптоп КОМПЈУТЕР, Десктоп Компјутер

Sovawin 2.4 GWireless Глувчето Компјутерски Глушец 1200DPI Количка за Патување Глувчето за Поместување на Мини USB Приемник за

 
DEN 372.00
DEN 268.00

Стока
Во продавницата


Ние ќе ги направиме сите ние може и да работат со вас за да ги реши сите проблеми. Ве молиме потврдете го на пратката начин и плаќање, и ние ќе брод на производи за да можете во 1 работни дена откако ќе се прими плаќањето .
Африка(како што се Јужна Африка /Египет/Камерун /Алжир /Кенија.
Вграден-во заштеда на енергија систем.
Да Океанија (како што се Австралија /Нов Зеланд.
Во Азија (како што се Индија/Singapore/Израел/Turkey/Саудиска Арабија. И кога ќе го одберете овој пратката начин, Тогаш ние мислам дека ќе се согласите да ги прифатите ова задоцнување ако се случи. Сите политика на враќање мора да се применува во рок од 3 дена
(времето точка започне од добивање на објектот).
ние не сме одговорни за било царинска такса.4 GHz безжична со до 30-метарски опсег.) : 18-28 дена .


Карактеристики на производот

Број на Копчиња:
2
Тип:
2.4 Ghz Безжична
Број на Ролки:
1
DPI:
1200
Пакет:
No
Операцијата На Владата:
Opto-електронски
Моќност Тип:
Батеријата
Бруто тежина:
80g
Рака Ориентација:
Право
Интерфејс Тип:
USB
Број На Модел На:
SH-ZD1
Бренд Име:
SOVAWIN
Стил:
Мини
Времето на пазарот:
Декември-04
Вид Уред:
Безжичен USB Mouse / Свитлива
Рака Ориентација:
Десно или Лево Раце
Следење Резолуција:
1600 DPI
Компатибилен Систем:
Win 2000, XP SP2, Vista 32/64 малку , Mac OS X(10.2.8) или повисока
Лизгање Способност:
Yes
Вертикална Дојдете:
Yes

Поврзани производи