• Цената е намалена.
  • Свеж
Gours Ракавици Година Зимски Мода Нови Мажите Вистински Кожни Ракавици Goatskin Белезници Две Копчиња Црна Плус Сомот Топло GSM033

Gours Ракавици Година Зимски Мода Нови Мажите Вистински Кожни Ракавици Goatskin Белезници Две Копчиња Црна Плус Сомот Топло

 
DEN 1872.00
DEN 1123.00

Стока
Во продавницата


Gours Ракавици Препорачува Предмети $ 24.75 /парче $49.50 50 % ПОПУСТ $ 23.37 /парче $41.00 43 % ПОПУСТ $ 21.73 /парче $41.00 47 % ПОПУСТ $ 23.32 /парче $44.00 47 % ПОПУСТ $ 22.23 /парче $39.00 43 % ПОПУСТ $ 22.74 /парче $34.99 35 % ПОПУСТ $ 32.5 /парче $50.00 35 % ПОПУСТ $ 21.73 /парче $41.00 47 % ПОПУСТ
Gours Ракавици 2015 Година Зимски Мода Нови Мажите Вистински Кожни Ракавици Goatskin Белезници Две Копчиња Црна Плус Сомот Топло GSM033
100% Вистински Кожени Ракавици, Гаранција За Квалитет
Еден***x B. : Многу добар квалитет за таквата цена. Ќе recomend како добра продавачот. Благодарение М***а Ј. : Тие се само совршена! Вистинска кожа. Супер брз shippment. Ј***н С : Одличен квалитет и производство ! Одличен производ и убаво продавачот. R***т С : Одличен. Врвен квалитет. Mari Б : Добар производ, брза испорака. Наташа С. : Десет ѕвезди ! Тие се едноставно луксузен !Највисок квалитет на кожа , брзо превозот , многу убаво мода на оваа ракавици . Многу одговорни и внимателни продавачот . Тој испраќаат мојот ракавици наредниот ден и по две недели добив нив . Јас препорачува на секого на оваа бутик - тоа е една од најдобрите во Ali Express . Многу ви благодариме и среќно за вас!


Карактеристики на производот

Ракавици Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Стил:
Моден
Пол:
Мажи
Бренд Име:
GOURS
Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
GSM033
Стил:
прст ракавици
Тип На Објект:
мажите ракавици
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
боја:
Црна
кожа:
Goatskin
Сезоната:
Зима
Функција:
Топло Отворено Возење Мотоцикл
Занает:
Рачно изработени
За луѓето:
Сите мажи
Направени:
Еден Комплетен Парче Кожа

Поврзани производи