• Цената е намалена.
  • Свеж
црвено Универзална 320mm 12.5 Мотоцикл Воздух Шок Апсорбер 7mm пролет Задната Суспензија За Јамаха Мотор Скутер АТВ

црвено Универзална 320mm 12.5 Мотоцикл Воздух Шок Апсорбер 7mm пролет Задната Суспензија За Јамаха Мотор Скутер АТВ

 
DEN 3831.84
DEN 3525.00

Стока
Во продавницата


Вкупна должина : 350mm
центар(око за око) : 320mm
око дијаметар : 10мм 12mm
ако око дијаметар е 14mm или 16.5 mm pls контактирајте со нас.
око дебелина : 21mm
пролет дебелина : 7mm
пролет ширина : 60mm
работни stoke : 60mm
макс оптоварување
Answer : ___________________________ NOTE :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
бесплатен превозот е некои од coutries,но ние имаме право да го изберат тоа за да испратите вас.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Објектот Тежина:
3.6kg
Име На Модел:
lb-320
Бренд Име:
YOSS
Материјал Тип:
Челик+алуминиумски легури
Објектот Должина:
32cm
is_customized:
Yes

Поврзани производи