• Цената е намалена.
  • Свеж
1X Наргиле Керамички Една Дупка Phunnel Сад Наргиле Главата Shisha Сад Ferris Сад Наргиле Со Grommet

1X Наргиле Керамички Една Дупка Phunnel Сад Наргиле Главата Shisha Сад Ferris Сад Наргиле Со Grommet

 
DEN 453.60
DEN 385.00

Стока
Во продавницата


Нови Керамички наргиле Phunnel сад кој ќе одговара на повеќето наргиле kaloud
САДОТ Е НАЈНОВАТА SHISHA САД ЗА НАРГИЛЕ. СЕГА СЕ ДОСТАПНИ ВО КИНА. ОВОЈ САД ИМА ФЕР ИЗНОСОТ НА SHISHA ПОМЕЃУ 20-25 ГРАМА. СТОИ ВО 4.3 ИНЧИ И ИМА САД СО ДИЈАМЕТАР ОД ОКОЛУ 2.7 ИНЧИ. РАЧНО НАПРАВЕНИ ВО КИНА. ДОАЃА ВО РАЗЛИЧНИ БОИ ^-^ ^-^ ^-^ Висина : 4.3" /10.8 CM
^-^ ^-^ 1 X Керамички сад 1 X Grommet ДА!
Ние не се продаваат на Големо и Dropshipping !
Доколку сте Продавач / Веледрогеријата / Аукција продавачот
и сакате да ја продаде истата голема производи што ние го правиме,
Аплицирајте веднаш за Слободен членство на нашата Големо Сметка денес!


Карактеристики на производот

Бренд Име:
HORNET
Обликот:
Директно Тип
Материјал:
Керамички
Техника:
Матирано
is_customized:
Yes
Бродови Од:
Кина

Поврзани производи