• Цената е намалена.
  • Свеж
хард диск делови PCB логика одбор печатени коло 100342240 за Seagate 2.5 ИРО/PATA hdd податоци за обновување на хард диск поправка

хард диск делови PCB логика одбор печатени коло 100342240 за Seagate 2.5 ИРО/PATA hdd податоци за обновување на хард диск поправка

 
DEN 710.40

Стока
Во продавницата

2 Ако не, pls проверете уште еднаш вашиот диск проблем, можеби и во други делови ќе има проблем, исто како и на главата, итн. BIOS-ОТ ЧИП ЗАМЕНА Е МОРА ДА.


Карактеристики на производот

Тип:
Видео & ТВ Тјунер Картички
Бренд Име:
јас-supersim

Поврзани производи