• Цената е намалена.
  • Свеж
Бесплатен превозот 50pcs многу свадба декорација партија Сјајот злато sliver име на место за држачот на Прекрасни фото рамка корист подароци

Бесплатен превозот 50pcs многу свадба декорација партија Сјајот злато sliver име на место за држачот на Прекрасни фото рамка

 
DEN 5520.00

Стока
Во продавницата


Зачудувачки " бела барок' свадба рамки кои се мајсторски направена во неверојатни детали. Овие свадба фаворизира направи за instrinsic табела оркестарот.
Зачудувачки барок место картичката во држачот со мат бела
Секоја слика рамка во една бела хартија кутија
Сјајот на злато & sliver фото
Големина е 9cm*9cm
Тежината е 60g/секој
Подолу фотографии е вистински фото земавме


Карактеристики на производот

Повод:
Партија,Ден на Мајката,Дипломирањето,Денот на Вљубените,Венчавка,Денот на планетата Земја,Божиќ,Свадба & Ангажирање на Децата Ден,Годишнина,Кинеската Нова Година,денот на Благодарноста
is_customized:
No
Шема:
Никој
Број на Компјутери:
1pc
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
PCH01

Поврзани производи