• Цената е намалена.
  • Свеж
Diy Дијамант сликарство Крстот бод за полнење На бела утро слава 40*30cm Дијамант Мозаик Паста целосна Везови Дома Декорација

Diy Дијамант сликарство Крстот бод за полнење На бела утро слава 40*30cm Дијамант Мозаик Паста целосна Везови Дома Декорација

 
DEN 564.96
DEN 328.00

Стока
Во продавницата

Ве молиме кликнете на сликата за да го внесете линкот. Ако вашата земја и област не се во земјата на бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдобар превозот метод. Затоа, Кина Пост парцела време на испорака е на максимум од 50 дена. Ако најдете на стоката која сте ја добиле има квалитет проблем (не-вештачки штета) во рок од 3 дена. меур торба за пакување ефект покажуваат
Б : Боја кутија за пакување ефект покажуваат
Опис : Различни големини за секоја слика, така што на различни кутии или торби меур. Ние ќе го означи тоа како подарок или намалување на вредноста на стоката за вас да се спаси дел од царински давачки. Ако сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.Реална слика (задоволат побарувачката)
4. Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, стоките ќе бидат испорачани во 15-30 дена. Кога ќе се заврши тоа , стави некои книги на врвот , нека се повеќе јасно .com/payment_method. По-продажбата на услугата : сите стоки што се продаваат се проверуваат строго. За Алатки Сет Содржи : Пинцети, правоаголна плоча, мали торби, налепници.Разни модели (заокружување)
5.


Карактеристики на производот

Големина:
25x20cm paper bags, 35x25cm paper bags, 40x30cm paper bags, 50x38cm Color box, 55x40cm Color box, 60x45cm Color box, 80x60cm Color box
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Пастирски
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Број на Бои:
30-45
Бренд Име:
Петар рен
Надворешното Пакување:
Боја кутија за пакување или хартиени кеси
Крстот бод колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча,
Крстот бод државата:
Недовршени,ќе Треба рачно изработени
Крстот бод на Одлуки:
Плоштад смола честички колаж дупчење
Крстот бод тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство / Дијамант Мозаик
ОДГОВАРА ЗА:
домаќинство Дневна соба,спална соба,ходникот
Подарок за:
Пријатели,семејството,роденден,празник,се пресели во нов дом
Ткаенина Тип:
Пластични Платно
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Поставете Тип:
Дома декорација

Поврзани производи