• Цената е намалена.
  • Свеж
Едноставен Крст Ѓердан Се Зголеми Златна Боја Египетскиот Ankh Симбол На Животот Крстот Шарм Верски Крстот Ѓердан За Верата

Едноставен Крст Ѓердан Се Зголеми Златна Боја Египетскиот Ankh Симбол На Животот Крстот Шарм Верски Крстот Ѓердан За Верата

 
DEN 1007.52
DEN 856.00

Стока
Во продавницата


Убава Едноставен Крст Ѓердан,Верски Крст, Фунта Сребрен Крст шарм за вас.
Метал : Сребро 925
Боја : 18 K Розово Злато
Дебелина : 1.2 mm
Pendant ширина : 1.7 cm (0.67")
Pendant висина : 3.2 cm (1.26")
Синџир Должина : 14"/16"/18"/20"/22"
Подарок Кутија бесплатно за секој ѓердан!


Карактеристики на производот

Метална боја:
Роуз Златна Боја
Пол:
љубителите'
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
Сребро.
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
14'' 16''18'' 20'' 22''
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
SN06622453
Обликотшема:
Крстот
Pendant Големина:
Дебелина 1.2 mm (0.047)
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Бренд Име:
AILIN
Материјал:
925 Sterling silver
боја:
18K Розово Злато
Дебелина:
1.2 mm
Pendant ширина:
1.7 cm (0.67)
Pendant Висина:
3.2 cm (1.26)
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта

Поврзани производи