Природни Поставен Зелена Jadeite Gem камен Ѓердан Прстен Earring Накит Сетови

815.52 -28 % DEN 587.00

Превозот1 Стандардната превозот метод е воздухот пошта која нема царинската проблеми во повеќето пати..

БЕСПЛАТЕН превозот 6-7MM Бела Akoya Образован Бисер Ѓердани 18 + Earring Постави нови

704.64 -20 % DEN 564.00

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на рас

Трговија на големо цена -жешка ABeautiful бисер и опал ѓердан Earring постави нови

888.96 -20 % DEN 711.00

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на рас

Накит 00366 Noblest 3 ред 7-8ММ црниот бисер ѓердани хривнија постави нови

1769.28 -20 % DEN 1416.00

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на рас

-hot8-9MM Бела вистински природен Бисер Ѓердани Хривнија Earring Постави нови

888.96 -20 % DEN 711.00

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на рас