• Цената е намалена.
  • Свеж
ID48 Стакло Чип(Направени Во Кина ) 10pcs/многу бесплатен превозот

ID48 Стакло Чип(Направени Во Кина ) 10pcs/многу бесплатен превозот

 
DEN 1468.32

Стока
Во продавницата


ID48 Стакло Чип(Направени Во Кина ) 10pcs/многу бесплатен превозот
Пакет листата : 10pcs x ID48 Стакло Чип
се обезбеди одобрението за промет на големо.
Бесплатен Превозот : Стандард Рамна Стапка На Превозот Услуга
Проценето време на испорака : 7-15 работни дена.
Тежина : 0.1 КГ ( 0.22 LB ) Пакет : 2cm*2cm*0.5 cm ( Инчи : 0.79*0.79*0.2 )
Пратката Забелешка :
Брз detial
Бренд Име : MINO ENSMY
Тип : Авто transponder чип
Број На Модел :
акции : во парк
Квалитет : Најдобри
Испорача : Брзо
MOQ : 10pcs
Цена : Пониска од пазарната конкурентна
Рок на плаќање : банкарски трансфер , Western Union , Paypal ,ТТ
Пакување & Испорака
Пакување Детална : стандард пакување во тетрапак
Испорака Детална : Испорака во рок од 3 дена по плаќање на успех
Спецификации
1.Висок квалитет
2.Најдобра цена
3.Достапни за промет на големо
4.Брза Достава
5.добри по-продажбата на услугата
Refound &замена
1.Ние обезбедуваме 1year warrantly.
2.Доколку ставката што сте ја купите од нашата продавница не се на совршенство квалитет, што е, тие не работат по електронски пат да производители спецификации, едноставно ги врати ни за замена или враќање на средствата.
3.Ако предмети е дефектен, pls да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
4.Било предмети кои мора да се врати во нивната оригинална состојба за да се квалификува за враќање на парите или замена
5.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат.
Главниот производ Ако вашиот пакет испорачуван Експрес Испорака, ве молиме да ни даде валидна испорака телефонски број, и, исто така, целосна и точна превозот адреса.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Име На Модел:
ID48
Напон:
5V
Објектот Должина:
7cm
Специјални Функции:
добро
Објектот Висина:
1cm
Материјал Тип:
Стакло
Објектот Ширина:
3cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
MINO ENSMY
Објектот Тежина:
0.1kg
is_customized:
Yes

Поврзани производи