• Цената е намалена.
  • Свеж
634UU Не-стандардни вградени U-мило имајќи / V ритам макара имајќи 4 * 16.5 * 7.1 фабриката за директна продажба

634UU Не-стандардни вградени U-мило имајќи / V ритам макара имајќи 4 * 16.5 * 7.1 фабриката за директна продажба

 
DEN 710.40

Стока
Во продавницата


634 UU Не-стандардни вградени U-мило имајќи / V ритам макара имајќи 4 * 16.5 * 7.1 фабриката за директна продажба
ДОКОЛКУ купите повеќе ние ќе ви ги даде голем попуст
Ако ви треба било други големина,ве молиме контактирајте со нас.


Карактеристики на производот

Материјал:
Челик
Број На Модел На:
634UU
Премази:
Други
Структура:
Други
is_customized:
Yes

Поврзани производи