• Цената е намалена.
  • Свеж
европа Западна висок крајот обичај сребрена Боја на титаниум свадба бендови ангажман прстен се поставува за мажи и жени

европа Западна висок крајот обичај сребрена Боја на титаниум свадба бендови ангажман прстен се поставува за мажи и жени

 
DEN 7180.80
DEN 6104.00

Стока
Во продавницата


Фото референца , бојата на вистински прстен може да се малку различни, поради отсјајот,ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Материјал : Титаниум злато Хируршки Челик , Анти-алергиски Здравје Материјал
Прстен Ширина : 6mm Ring Thickness : околу 1.9 mm CZ Дијамант : 1.5 mmx3pcs Удобност Одговара Заоблени Внатре : ) ве Молиме Имајте во предвид :
1) на овој прстен не треба акции . Тоа е високо-крај обичај се прилагоди на свадба прстени . Производство на времето ќе биде околу 29 дена , вашиот љубезно разбирање ќе бидат високо ценети.
2) Сопствени Достапни Големини : САД Прстен Големина : #4.5 да #13 ; 3) Цена за 1 пар : ве Молиме кажете ни два прстени големина по плаќање, На пример, "здраво продавачот, ве молиме бидете женски прстен големина 7, машки прстен големина 10" *********************************************************************************************************
Пријателски Потсетување : ве Молиме мерка вашиот прст внимателно, и бидете сигурни дека ќе се избере точниот големини. Замена или враќање може да не е прифатливо доколку купувачот изберете погрешен големини. Вашиот љубезно разбирање ќе бидат високо ценети .
Профил На Компанијата :


Карактеристики на производот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
is_customized:
Yes
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Класичен
Пол:
љубителите'
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Титаниум
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
W060
Pirce:
Цената за еден пар , прилагодено специјално големини
Пријателски Потсетник:
Замена или Рефундирање не е достапна ако купувачот изберете погрешен големини

Поврзани производи