• Цената е намалена.
  • Свеж
2017 нов модел САГАТА Сечење плотер Плоча за Stepper Сечење Плотери плотер машина сагата Stepper ум одбор

2017 нов модел САГАТА Сечење плотер Плоча за Stepper Сечење Плотери плотер машина сагата Stepper ум одбор

 
DEN 8112.00
DEN 7706.00

Стока
Во продавницата

Плоча за САГА stepper Сечење Плотери тоа е костим за модел САГА-720 I,САГА-1350 I,САГА-1750 I
1 Долго време durabling
2 Стабилен квалитет
3 Лесен за одржување
4 Погодна за многу машини
5 нови
6 Писмо-резба е мазна
7 Лесно ракување
8. винил машина плотер машина со Сензор оптички делови
Фото :
Се надеваме дека купувачот треба да ни покаже за вашата машина бренд и машина модел,вашиот треба делови слика за нас,дека може да бидете сигурни дека 100% на вашата машина треба,бидејќи машина модел и функција никаква промена,но различни временски производството на машина,на делови различна потоа пред се,тие имаат стари и нови разлика,ако сакате дела одговараат за вашата машина одговараат за што ви треба,вие подобро да ни покаже и да ни кажете за оние.ако ни покаже вашиот делови фотографија до нас,ние ќе знаеме кој е во костим за вас,ви благодариме!


Карактеристики на производот

Бренд Име:
LIW
Место на Потекло:
Anhui, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Поврзани производи