• Цената е намалена.
  • Свеж
НОВИ LCD Екран За Олимп PEN E-М1 E-M10 E-PL7 E-P5 EM1 EP5 EM10 EPL7 Дигитална Камера Поправка на Дел + Светлото + Допир

НОВИ LCD Екран За Олимп PEN E-М1 E-M10 E-PL7 E-P5 EM1 EP5 EM10 EPL7 Дигитална Камера Поправка на Дел + Светлото + Допир

 
DEN 402.72
DEN 371.00

Стока
Во продавницата


Плаќање :
· Ние го прифаќаме Alipay,Western union,Moneygram итн.
· изберете најзгодно за вас.
· Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот И Пакет :
· Брод за САД преку Epacket тоа може да потрае околу 7 - 15 работни дена, со следење на број.
· Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа штом вашата исплата потврди.
· Ние НЕМА да бидеме одговорни за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк, виша сила и слично.
· Купувачи се одговорни за било обичај/должност даноци направени во вашата земја.
Враќање & Размена Политика :
Ако не задоволство со стоки (со исклучок на човековите штета или злоупотреба) на приемот на стока се враќа или размена.
Наплата или замена барања се применуваат само на три-дневна барањата на, парцели добиени под истите услови, на рецепција се врати.
Се враќа и Размена на искуства, товарни платени од страна на купувачот.
Ви благодариме
·
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви даде најмногу задоволителен одговор.
ви благодариме
Контакт :
· Ако има било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас преку aliexpress.ние ќе ви одговори што во рок од 24-48 часа,освен празник.
Кои сме Ние :
Ние сме професионални и одговорни група, без разлика имате било какви прашања може да се консалтинг нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор. Нашите производи можете да остатокот увери, ние сме тестирање пред излегување.
Ви благодариме за купувањето !ние ќе ви покаже нашиот најдобар производ и услуга!!!


Карактеристики на производот

Екран На Допир:
Yes
Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Компатибилен Бренд:
за Олимп
Број На Модел На:
За Олимп PEN E-М1 E-M10 E-PL7 E-P5 EM1 EP5 EM10 EPL7
LCD Комплет:
Yes

Поврзани производи