• Цената е намалена.
  • Свеж
Врвен Квалитет ! Пепелашка Принцезата Се Облекуваат Costumecosplay Ноќта На Вештерките Костим За Жените Нарачана Бесплатен Превозот

Врвен Квалитет ! Пепелашка Принцезата Се Облекуваат Costumecosplay Ноќта На Вештерките Костим За Жените Нарачана Бесплатен Превозот

 
DEN 4795.20
DEN 4220.00

Стока
Во продавницата


Објектот спецификација Состојба : Нов Бренд Повод : Cosplay Материјали : Сатен Големина : XS/S/M/L/XL /XXL/XXXL/Сопствени Направени Боја : (Како на Сликата Покажува) Точка вклучува : Фустан+Petticoat Овој костим може да биде нарачана ,Ако сакате да го прилагодите ! ве молиме изберете една големина ,и кажете ни ја вашата висина ,биста ,половината ,рамо и хип ,ви благодариме
Плаќање :
1.ние прифаќаме сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам
2.ние ќе го организира превозот откако ќе се направи исплата ,ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата успех пред да се затвори страница .
Превозот :
1.Нарачки ќе се испраќаат во рок од 3 работни дена откако сте платиле. како и обично, превозот времето е околу 20-25 бизнис дена, Ако постојат одредени причини што превозот задоцнување ,се надевам, ќе може да се разбере.Превозот време за време на Празници Сезона(Божиќ ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време,ве молиме додадете уште 5-10days како задоцнување,благодарение толку многу за вашиот вид разбирање!
2.Стоките ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Airl Mail за бесплатен превозот,исто така можете да изберете и други Изразат Comapny како ЕМС.Но ние не си дозволат поштенски преку има компании,па можете да ја платите за доплата ,ви благодариме за вашиот вид разбирање!
3.Ако вашата вкупна цена е повеќе $200.00, ние ќе брод од нив од Експрес ,не треба да плаќаат дополнителна такса.
Покрај тоа, вашата цел не е повеќе $200.00,но сакате да ги добиваат побрзо, ок,нема проблем, ние се уште може да брод од нив се Изразат , но треба плаќаат екстра $20.00 поштенски
Се врати и Повратни информации :
Ние нудиме 100% полн со пари политика за наплата со прашања потврди. Доколку во пакетот се добива изгубена, украдена, оштетена или сте само не се задоволни со тоа, pls контактирајте со нас,ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосна наплата, што е вклучувајќи го и превозот ќе плаќа! Ние веруваме дека сè може да се реши по комуникација ,Ние никогаш нема да се наплаќа restocking надомест од било кој вид, крајна линија е дека нема да изгубите некој денар во било на трансакции.
Контакт со нас на :
ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време, ние ќе се продолжи во рок од 24 часа.
Ако не сте задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте ме и не ни даваат негативни повратни информации или netrural повратни информации,ние мора да ви даде задоволни решение.


Карактеристики на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, One Size
Извор:
Пепелашка
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Број На Модел На:
a289
Компоненти:
Фустани
Бренд Име:
Zebran Zheng
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Пепелашка
Материјал:
Сатенски
Големина:
XS,S,M, L, XL, XXL ,XXXL,една големина
Стил:
моден стил
Состојба:
новиот бренд
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни

Поврзани производи