• Цената е намалена.
  • Свеж
10pcs/број 8 Пина Женски Speakon Конектор Професионални 8 Столбови PowerCon Женски Џек Штекер Wire Конектор Р Конектор Wholesales

10pcs/број 8 Пина Женски Speakon Конектор Професионални 8 Столбови PowerCon Женски Џек Штекер Wire Конектор Р Конектор Wholesales

 
DEN 1627.20
DEN 1090.00

Стока
Во продавницата


10pcs/број 8 Пина Женски Speakon Конектор Професионални 8 Столбови Power Con Женски Џек Штекер Wire Конектор Р Конектор Wholesales
Точка име : 8 Pin Женски Speakon Конектор 8 Столбови Speakon/Powercon Женски Џек Приклучок Нето тежина : 23.2 g/pc Статус : 100% сосема нов и висок квалитет Пакет се вклучени : 10pcs 8pin Speakon Конектор во ПП Торба Кликнете на овој линк за 100pcs/многу :
Кликнете на Следниов линк за 8 Pin Машки Speakon :
За компанијата Богата Техника(хонг конг) Group Co.,Ltd. е професионална производителот за RF коаксијален конектори, кабли и компоненти, како што се аудио и видео приклучоци. Нашите производи вклучуваат РКА, XLR,Speakon/Powercon,DIN,AV Balun,Банана Приклучок,Обврзувачки Пост Терминали и RF Конектори вклучувајќи SMA , SMB , SMC , BNC , L9 , L27 , L29 . N-тип, MCX , TNC , MMCX , C3 , C4 , C6 , FME , како и други аудио-видео конектори, кабелска телевизија и различни plug-in периферна опрема , како што се авијација 4,6,8,10,12,16,20,25,30 главата. Разновидност на високо-фреквентни кабли 50 - (1, 1.5, 3, 5 ,7, 9), 75 - (3,5,7,9,12)1/2 кабли 213,214,223,7/8 ,и така натаму. Производи се широко се користи во воени системи,комуникации и инструментација индустрии. Добредојдовте на нови клиенти и старите пријатели дојде да се преговара и да се воспостави деловни односи.


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
LRTC6101800-F
Бренд Име:
R
Точка име :
8 Pin Speakon Женски Конектор
speakon конектор:
8 Женски Полови Speakon
Примена:
Аудио Звучници,Засилувач
satus :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет,во Парк
8 Pin Speakon Socket:
8 Pin Powercon Женски
моќ конектор:
Powercon Конектор
Speakon Џек:
Speakon Женски Socket

Поврзани производи