• Цената е намалена.
  • Свеж
Риболов Мами Крокодил Жаби Намамат Вештачки 12g 55мм Вештачки Мека Мамка

Риболов Мами Крокодил Жаби Намамат Вештачки 12g 55мм Вештачки Мека Мамка

 
DEN 324.00

Стока
Во продавницата


Риболов Мами Крокодил Жаби Намамат Вештачки 12g 55мм Вештачки Мека Мамка
12g 55мм
За Риболов Snakehead Риба Над 0.5 кг
Боја : 9 Бои Избор(Инаку испрати Во Случаен избор)
Ц1
Ц2
C3
C4
C5
C6
C7
C8
C9


Карактеристики на производот

Бренд Име:
LYNN РИБОЛОВ НАМАМАТ
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
Жаби

Поврзани производи