• Цената е намалена.
  • Свеж
9sets 4 групи Macaron се Прикаже Поле, Мини Macaron Екранот Стојат, Macaron Кула

9sets 4 групи Macaron се Прикаже Поле, Мини Macaron Екранот Стојат, Macaron Кула

 
DEN 1857.60

Стока
Во продавницата


НОВИ ПРИСТИГНА ТОПЛА ПРОДАЖБА 4 ГРУПИ МИНИ КУЛА
Оваа елегантна Macaron Кулата се состои од 4 индивидуални јасно пластовидно високо квалитетни пластични нивоа. Ние произведени нив во Храна Одделение plasctic оттука таа е крива за се одржи на macarons права .
Овој приказ се застане ќе се одржи помеѓу 35 и 47 macarons на 4 различни нивоа . Секое ниво е обликуван како чинијата, па macarons нема да се тркалаат off .
Тоа е перат и повторно употребливи (машина за миење садови не се препорачува).
Висина беа 25,5 см (10"). Дијаметар на дното 18cm (8.26").
Доаѓа со транспарентен ПВЦ случај за носење околу или ако ви треба macarons да бидат покриени .
На macarons или може да се стави рамен лежи на кула или вертикално застане на кулата .
Услуга
Ние прифаќаме мали цел и прилагодено дизајн.
Ние би можеле да се дизајнираат согласно барањата на нашите клиенти и производство на различни бои и големини. Исто така,ние можеме да снабдување OEM услуга за вас.


Карактеристики на производот

Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Торта Алатки Тип:
Стои
Број На Модел На:
BP-MT03
Објектот:
Macaron Се Прикаже Поле, Мини Macaron Екранот Стојат, Macaron Кула
Употреба:
Декорација за Продавница, Забава, Свадба
Пакување:
9sets/картон, Пластична Кеса+ Цврсти Пошта Кутија
Место на Потекло:
Xiamen Кина
is_customized:
Yes

Поврзани производи