• Цената е намалена.
  • Свеж
компатибилен BL-FU240A / СП.8RU01GC01 за OPTOMA DH1011 EH300 HD131X HD25 HD25LV HD2500 HD30 HD30B проектор крушка светилка

компатибилен BL-FU240A / СП.8RU01GC01 за OPTOMA DH1011 EH300 HD131X HD25 HD25LV HD2500 HD30 HD30B проектор крушка светилка

 
DEN 1200.00

Стока
Во продавницата


светилка модел : BL-FU240 A / СП.8 RU01 GC01
моќност : 240 W
работа со : за OPTOMA DH1011 EH300 HD131 X HD25 HD25 LV HD2500 HD30 HD30 B
животен век : прибл. 2000hrs
гаранција : 180 денови од добие светилка
MOQ : 1 компјутер
цена за компатибилен светилка како photoes . направени од страна на нашата компанија, бренд Starlight.
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА!


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
BL-FU240A
Место на Потекло:
Пекинг, Кина (Копно)
моќност:
p-vip 240w
Тип На Светилка:
компатибилен светилка

Поврзани производи