SXDOOL 24v фан 5015 BP501524H 50mm, 5cm DC 0.17 НА 2Wire Axial Casse Вентилаторот за Ладење

1583.52 -24 % DEN 1203.00

Модел : BP501524 HНапон : 24 V DCАктуелни : 0.17 НаБрзина : 5600 вртежи во минутаПроток на воздух : 15.75 CFMБучава : 35d B

Нови 4CM 4056 12V 0.72 НА 9CR0412H504 Супер Зголеми Насилство Вентилаторот за Ладење

528.00 -10 % DEN 475.00

Модел : 9 CR0412 H504 Големина : 40*40*56mm Напон : 12 V Струја : 0.72 Моќ : 8.64 W Имајќи : 4 топката лежишта Ротациона брзина

SXDOOL 1238-12HBTA-7 PE700 фан P/N:G6606 DC 12V 1.5 серверот вентилаторот за ладење 12038 120x120x38mm 12cm

911.52 -24 % DEN 693.00

Модел : 123812 HBTA7Големина : 120 * 120 * 38mmИмајќи : Dual топката имајќиНапон : 12 VАктуелни : 1.5 АКарактеристики : Поддр

Нови Оригинални AVC DA05015R05L 5V 0.10 НА 5015 5CM компјутер вентилаторот за ладење

480.00 -10 % DEN 432.00

Модел : DA05015 R05 LГолемина на : 50 * 50 * 15mmБрзина : околу 3.000 вртежи во минутаБучава : 18 DBAФан конектори : 3 PINЖивот

Нов лаптоп Процесор Ладење Вентилатор за HP HSTNN-Q78C-3 Q78C-4 KSB0505HB-9H37 DC 05V 0.4 НА

DEN 528.00

ОПИС Тип : лаптоп процесор вентилаторот за ладење Бренд : sunon Модел : за HP HSTNNQ78 C3 Q78 C4 дел број : KSB0505 HB9 H37 стр

Emacro FULLTECH UF-17PC23 Серверот Круг Вентилаторот за Ладење 230V AC 29W 170x170x50mm

3159.84 -8 % DEN 2907.00

FULLTECHБрој на модел : UF17 PC23Напон / Ampere / Големина / Доведе230 V AC 29 W 170x170x50mm 2pinОбјектот Состојба : КористеноГ

2-Pin 55мм PC GPU VGA Видео Картичка Heatsink Замена на Вентилаторот за Ладење 12V 0.10 НА

110.88 -20 % DEN 89.00

2Pin 55мм PC GPU VGA Видео Картичка Heatsink Замена на Вентилаторот за Ладење 12 V 0.10 НА Карактеристики : 100% сосема но

Прилагодливи 53-76mm тока Northbridge Waterblock графичка картичка течни 3мм бакар

1199.04 -29 % DEN 852.00

ЗАБЕЛЕШКА : ОВОЈ блок се користи за растојание 5376mm northbridge,и canbe употреба во 9.5x12.7mm ПВЦ цевка или 8x12mm силико