• Цената е намалена.
  • Свеж
3 коцки 57 Природни Долга Црна Индивидуални Лажни Трепки Очите Lash Продолжување Комплет Шминка Алатка Z190

3 коцки 57 Природни Долга Црна Индивидуални Лажни Трепки Очите Lash Продолжување Комплет Шминка Алатка Z190

 
DEN 331.68
DEN 315.00

Стока
Во продавницата


Handmake 10 Пара Црна Микс Пурпурна Природни Лажни Трепки Шарени Лажни Око Трепките Шминка за Убавина Алатка J49 US$ 9.89 /многу
парчиња / многу
Handmake 10 пара црна, виолетова Crisscross Природни лажни трепки лажни око трепките Комплет Убавина Шминка Алатка J46
САД$ 9.89 /многу
парчиња / многу
Моден Handmake 10 Пара Шминка Природни Безалкохолни Долго Дебели Лажни Трепки Црно Око Трепките M35 Полна Лента Трепките lash око US$ 9.50 /многу
парчиња / многу
Handmake 10 пара Црна Заострените Природни лажни трепки лажни око трепките Комплет Убавина Шминка Алатка J46
САД$ 9.89 /многу
парчиња / многу
Fres Превозот 10 пара Крилести шминка Мека Crisscross кристал симулација лажни трепки лажни око lash 040 Висок квалитет lash око US$ 9.98 /многу
парчиња / многу
Fres Превозот 10 пара Заострените шминка Мека Crisscross кристал симулација лажни трепки лажни око lash 043 Висок квалитет US$ 9.98 /многу
парчиња / многу
Fres Превозот 10 pairsc Дебели шминка Мека Crisscross кристал симулација лажни трепки лажни око lash 050 Висок квалитет lash око US$ 9.98 /многу
парчиња / многу
Fres Превозот 10 pairs Tapered шминка Мека Crisscross кристал симулација лажни трепки лажни око lash 046 Висок квалитет lash око US$ 9.98 /многу
парчиња / многу
Карактеристики : Brand New & Висок квалитет. 12mm / 10мм / 8мм да изберете од Секоја лента содржат 57 јазол (стан 12 влакната по јазол) мала тежина и природните на очите Може да се користи на дневна основа, или професионална шминка Едноставен за користење и удобно да се повлечеме За стручно, шминка салон, козметика училиште / факултет, шминкерот и личните / домашна употреба, итн Без лепак вклучени
Answer : ___________________________ Note : Romove лажни трепки пред да одите во кревет,со користење на топла облога или шминка смена По носењето целосна трепките,впие во eyelash-чистење решение се до следниот пат кога ќе ги носи
Пакет се Вклучени : 3 x Индивидуални Лажни Трепки (8мм 10мм и 12mm, ако ви треба можете да изберете големина.


Карактеристики на производот

Должина:
8mm, 10mm, 12mm, All of 3 sizes
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Лажни Eyelashe Должина:
над 1,5 см
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Црна Terrier
Количина:
3 коцки
Лажни Eyelash Занает:
Полу-Рачно Изработени
Бренд Име:
Вкус-девојка
Големина:
57 knots per tray
Број На Модел На:
Z190
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса

Поврзани производи