• Цената е намалена.
  • Свеж
[БЕЛА]Вајмар во Германија WIMA црвено MKP4 0.1UF630V метри од 15 милиони во акции, трговија на големо--20pcs/многу

[БЕЛА]Вајмар во Германија WIMA црвено MKP4 0.1UF630V метри од 15 милиони во акции, трговија на големо--20pcs/многу

 
DEN 1218.24
DEN 987.00

Стока
Во продавницата


Вајмар во Германија WIMA црвено MKP4 0.1 UF630 V метри од 15 милиони во акции, трговија на големо


Карактеристики на производот

Пакет Тип:
преку дупка
Примена:
AC / Моторот
Структура:
Тример Capacitor
Тип:
Супер Capacitor
Бренд Име:
RONGLAN

Поврзани производи