• Цената е намалена.
  • Свеж
Uneed Коса 13x4 Слободни/Средниот Дел Малезија Лабава Длабоко Бран Чипка Директно Затворање 120% Густина Remy Човечка Коса на Главата 10-20 Инчен

Uneed Коса 13x4 Слободни/Средниот Дел Малезија Лабава Длабоко Бран Чипка Директно Затворање 120% Густина Remy Човечка Коса на

 
DEN 3551.04
DEN 2308.00

Стока
Во продавницата


Бренд Име : Uneed Коса Sytle : Малезија Коса - 13 X4 Чипка Фронтален Текстура : Лабава Длабоко Бран Боја на Коса : Природна Боја Должина : 10" - 20" Тежина : 50-85 G/Парче Материјал : 100% Човечка Коса и Средни Браун Siwss Чипка Испорака : DHL/Федекс/UPS/e Packet Достапни Живот Време : Трае повеќе од 12 месеци
Слободен/Средниот Чипка Фронтален 13x4 инчен Врвот Чипка Фронтален, повеќето достапни, но visble човечкиот скалп.Sewed со 100% човечка коса и siwss чипка. Прилично популарна предмети за жените кои се грижат за нивната коса.Се користи за да се покријат косата weft ефикасно или да направите природен перика.
Рака врзана директно Затворање видливиот Дел Согласност со Природни Бебешка Коса.Малку Кајгана да Среден Кафеава Боја.Одговараат и изгледа како свој скалпот и косата фоликул.
Текстура И се Одржа Подложи на специјализирани пареа процесот на прекрасен бран и кадрава текстури. Тоа може да одговара на нашиот снопови добро. Поддржани да се рамни irone,боја или restyle.


Карактеристики на производот

Протегала должина:
10inches, 12inches, 14inches, 16inches, 18inches, 20inches
Дел Дизајн:
Средниот Дел, Слободни Дел
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Човечка Коса Тип:
Малезија Коса
Направени Метод:
Рака Држел
Погоден Умирање Бои:
сите бои
Тип:
чипка фронтален
Чипка Големина:
13 x 4
Материјал Одделение:
Remy Коса
боја тип:
Чиста Боја
густина:
120%
Боја на Чипка:
Медиум Браун
Бренд Име:
Uneed
Може Да Се Permed:
Yes
База Материјал:
Швајцарскиот Чипка
Текстура:
Лабава Длабоко

Поврзани производи