• Цената е намалена.
  • Свеж
Dingye 2014 година Нови Пристигнување C Стил Секси Играчки Vibrador Производи Секс Машина Vibrators Секс Играчки за Парови

Dingye 2014 година Нови Пристигнување C Стил Секси Играчки Vibrador Производи Секс Машина Vibrators Секс Играчки за Парови

 
DEN 431.52

Стока
Во продавницата


2014 Година Нови Пристигнување Секси Играчки Vibrador Производи Секс Машина За Жени
1.големина : 64*30мм
2.батеријата 2 парчиња * АА батерија(не се вклучени)
3.Двојниот вибратор )за анален и вагината
start1738077774511267
end1738077774511267


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Vibrators
Тип:
куршум
Бренд Име:
dingye
Големина:
64*30mm
Број На Модел На:
DYT012
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони
Непристојни Слика:
No
Место на Производство:
Кина Копното
Батеријата:
2 парчиња * АА батерија
Материјал:
Силикони

Поврзани производи