• Цената е намалена.
  • Свеж
1PC Мода Пластични Шишиња Мини мали Наргиле Со LED Светло И Силиконски Црева Пушењето Наргиле 5 бои вода shisha мини

1PC Мода Пластични Шишиња Мини мали Наргиле Со LED Светло И Силиконски Црева Пушењето Наргиле 5 бои вода shisha мини

 
DEN 768.00

Стока
Во продавницата


Црна Еден Добар Квалитет Види Слика имаме добар квалитет наргиле силиконски црева, ако треба кликни за да се купи Нашата црево не треба жица пролет, лесна употреба.
1 PC Мода Пластични Шишиња Мини мали Наргиле Со LED Светло И Силиконски Црева Пушењето Наргиле 5 бои вода shisha мини
Тежина : 250g


Карактеристики на производот

боја:
Розова, Сина, Зелена, Портокалова, бела
Техника:
огледало
Материјал:
Акрилик
Обликот:
Бесплатни Тип
Бренд Име:
дрвото пушењето сет
Примена:
наргиле чинии
Дрвото Пушењето Set No.:
TTE0003
Производ Карактеристики:
DIY Мини Наргиле

Поврзани производи