• Цената е намалена.
  • Свеж
Автоматско стаклена врата настроената без tranmission железнички и покритие за макс лизгачки вратата тежина 150kg по лист

Автоматско стаклена врата настроената без tranmission железнички и покритие за макс лизгачки вратата тежина 150kg по лист

 
DEN 15360.00

Стока
Во продавницата

ЕДЕН КОМПЛЕТЕН СЕТ АВТОМАТСКО СТАКЛЕНА ВРАТА НАСТРОЕНАТА КОМПОНЕНТИ, ВКЛУЧУВАЈЌИ КАКО ШТО Е ПОДОЛУ
Компоненти Количество Компоненти Количество Control panel 1 Приемникот 1 Мотор опрема кутија собрание 1 Враќање Макара 1 Микробранова сензор 2 Терминал текст собрание 1 Заб Појас 1*7m Трансформатор 1 Крајот запре 3 Закачалка ролери заградата 4 Далечинска контрола на 2 Појас заградата линк собрание 2 Уред за yaw проверка 1 Микробранова сензор 2
Напомена :
1.Производите што ги испорача не вклучуваат пренос железнички и да го покрие, ако е потребно, ве молиме љубезно кажете ни ја вратата ширина на лист,Единечен или двоен лист вратата.
Тогаш можеме да ја пресметаме цената за вас.
2. Ако вратата е frameless, факултативниот додаток стакло глад е потребно, цената ќе биде малку повисока, еден лист вратата треба 2 парчиња стакло глад, двојно остава вратата треба 4 парчиња.
ве молиме контактирајте со нас за да ја прилагодите цена за вас ако им се потребни.
3.Опционални додатоци како што се безбедноста зрак, резервната батерија, магнетна брава, пет копчето за вклучување, пристап на тастатурата, притиснете копче може да се обезбеди.
Ако ги ред и брод заедно со автоматско местење на вратата настроената, тоа може да спаси многу превозот цена за вас.
АВТОМАТСКО СТАКЛЕНА ВРАТА НАСТРОЕНАТА ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ
АВТОМАТСКО СТАКЛЕНА ВРАТА НАСТРОЕНАТА ФУНКЦИЈА
АВТОМАТСКО СТАКЛЕНА ВРАТА НАСТРОЕНАТА АЛУМИНИУМСКИ ПРОФИЛ ЗА ЦРТАЊЕ
АВТОМАТСКО СТАКЛЕНА ВРАТА НАСТРОЕНАТА ПРОЕКТ ОД КЛИЕНТ
ДОПОЛНИТЕЛНА ОПРЕМА
ПАКУВАЊЕ&ИСПОРАКА
CE СЕРТИФИКАТ


Карактеристики на производот

Тип:
Автоматска Врата Оператори
Број На Модел На:
SD 190
Бренд Име:
olord
Земја на потекло:
Кина
Материјал:
Алуминиум легура
Моторни:
DC24V Brushless Серво Мотор
Макс вратата тежина за еден лист вратата:
150kg
Макс вратата тежина за двоен лист вратата:
135kg
Вратата ширина на лист:
600mm да 3000mm
Отворање и Затворање на брзина:
100 до 550mm во секунда
Напон:
Текст AC110V/220V; 50-60Hz
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични

Поврзани производи