• Цената е намалена.
  • Свеж
Неколку Принцот 01 Т Кошула Принцеза 01 Писмо Print T-Shirt Жени Мажи Битник Мода Tshirt Неврзан /Дете Т Риза За Љубител 2018

Неколку Принцот 01 Т Кошула Принцеза 01 Писмо Print T-Shirt Жени Мажи Битник Мода Tshirt Неврзан /Дете Т Риза За Љубител 2018

 
DEN 431.52
DEN 259.00

Стока
Во продавницата


Материјал : 100% Памук
Боја : Кралот,Кралицата
Возрасни Големина(за жени)
S Облека должина 63.5 см Биста 93.98 cm Рамо 38cm
М Облека должина 64cm Биста 97cm Рамо 39cm
L Облека должина 66cm Биста 101cm Рамо 40cm
XL Облека должина 67cm Биста 105cm Рамо 41cm
2 XL Облека должина 68cm Биста 109cm Рамо 42cm
3 XL Облека должина 69cm Биста 113cm Рамо 43cm
Возрасни Големина(за мажи)
S Облека должина 69cm Биста 102cm Shouler 40cm
М Облека должина 71cm Биста 106cm Рамо 41cm
L Облека должина 72cm Биста 110cm Рамо 42cm
XL Облека должина 73cm Биста 114cm Рамо 43cm
2 XL Облека должина 74cm Биста 118cm Рамо 44cm
3 XL Облека должина 76cm Биста 121cm Рамо 45см
Детето Големина(на момчиња и девојчиња) S Облека 37cm должина Биста 52cm Рамо 23cm(6 M-1 години) M Облека должина 38cm Биста 56cm Рамо 24cm(1-2years) L Облека должина 41cm Биста 58cm Рамо 25cm (3years ) XL Облека должина 44cm Биста 60cm Рамо 26cm(4 години ) 2 XL Облека должина 47cm Биста 62cm Рамо 27cm(5 години ) 3 XL Облека должина од 50cm Биста 64cm Рамо 28cm(6-7 години)
Има 1-3cm грешка,ве молиме да се разбере.


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Декорација:
Никој
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
неколку т риза за љубовници
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
OMSJ
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
жените т риза Печатење писмо :
принцот и принцезата кошула
Објект Од Тип 2:
принцот принцеза т кошули
Објектот Тип 3:
принцезата т кошули
Item Type 4:
смешни неколку t кошули
Неколку T Кошули Tees:
принцот принцеза tshirts
Појавување На Т Кошула Лето:
маж и жена неколку t кошули
Мајка И Ќерка, Син Облека:
жените блузи и tees
детето принцезата принцезата кошула:
неколку облека
принцот принцеза кошула:
неколку принцезата принцезата

Поврзани производи