• Цената е намалена.
  • Свеж
добиете одлични модел правење двострано А3 сечење мат за сечење плоча гравирање плоча моделирање сида Бесплатен превозот

добиете одлични модел правење двострано А3 сечење мат за сечење плоча гравирање плоча моделирање сида Бесплатен превозот

 
DEN 2832.00
DEN 2690.00

Стока
Во продавницата

A3 сечење мат
1 Долго време durabling
2 Стабилен квалитет
3 Лесен за одржување
4 Погодна за многу машини
5 нови
6 Писмо-резба е мазна
7 Лесно ракување
8. винил машина плотер машина со Сензор оптички делови


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
Сечење на мат
Бренд Име:
LIW
is_customized:
Yes
Големина:
A3

Поврзани производи