• Цената е намалена.
  • Свеж
SLF-42T-P1.3И терминали JST Конектори Терминали housings нови и оригинални делови

SLF-42T-P1.3И терминали JST Конектори Терминали housings нови и оригинални делови

 
DEN 11520.00

Стока
Во продавницата


Дел NO : SLF-42 T-P1.3И
Пакет : 4000 PCS/Репортажите


Карактеристики на производот

Бренд Име:
GRTMC
Број На Модел На:
SLF-42T-P1.3И

Поврзани производи