• Цената е намалена.
  • Свеж
YAOPEI 4 Парче Оригинални TPMS Сензор 3059-320218 Гуми Притисок Монитор Системи За Автомобил

YAOPEI 4 Парче Оригинални TPMS Сензор 3059-320218 Гуми Притисок Монитор Системи За Автомобил

 
DEN 4134.24
DEN 3680.00

Стока
Во продавницата


4 Парче на Оригиналните TPMS Сензор 3059-320218 Гуми Притисок Монитор Системи За Автомобил
Производот Се Покаже
Добредојдовте во мојата продавница


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Објектот Тежина:
0.01kg
Бренд Име:
YAOPEI
Материјал Тип:
Висок квалитет
Напон:
12V
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Должина:
6cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Висина:
1cm
Име На Модел:
3059-320218
Специјални Функции:
гуми притисок монитор систем
боја:
како Слика
Автомобил Творецот 1:
за автомобил
Материјал Тип:
Гуми Притисок Монитор Системи
OE:
3059-320218
Година:
Стандард
Тип На Објект:
Гуми Притисок Монитор Системи
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
pin:
-
Автомобил Производител:
за автомобил
Гаранција:
Yes

Поврзани производи